w

Sezon 12 ponownie przedłużony. Kiedy rozpocznie się 13 sezon w Fortnite?

Epic Games poinformowało o kolejnym przedłużeniu sezonu.


Śmialiśmy się, że Epic może kolejny raz przedłużyć sezon i rzeczywiście. Oficjalnie poinformowano, że nowy sezon rozpocznie się później, niż planowano.

Przypomnijmy, że to już drugi raz, gdy 12 sezon jest przedłużany. Tym razem jednak dość nieznacznie, bo o tydzień.

Kiedy Sezon 3 Rozdziału 2?

Epic Games oficjalnie informuje, że nowy sezon zostaje przedłużony o tydzień. Nie podano szczególnego powodu, oprócz chęci przygotowania się. Jak czytamy, nowa data to 11 czerwca 2020.

“Aby przygotować wszystko na Sezon 3 Rozdziału 2, wydłużamy Sezon 2 o tydzień. Nowa data premiery Sezonu 3 to czwartek 11 czerwca.”

Raczej nikt się nie spodziewał, że ponownie do tego dojdzie. Warto wspomnieć, że event zostaje przesunięty. Odbędzie się 6 czerwca o godzinie 20:00 czasu polskiego.

“Nie zapomnijcie też sprawdzić Urządzenia – jednorazowego wydarzenia na żywo, zaplanowanego obecnie na 20:00 czasu polskiego w sobotę 6 czerwca. Przestrzeń jest ograniczona, więc bądźcie 30 minut wcześniej, by zająć miejsce!”

Czyli wszystko się przesuwa w czasie o tydzień, tak samo event, jak i sam start sezonu. Dobra wiadomość to udostępnienie specjalnego trybu gry, w którym nikt nie będzie mógł likwidować pozostałych graczy – ale to marne pocieszenie i coś, o czym wiemy już od dłuższego czasu.