w

Sezon 4 w Fortnite. Motyw kosmiczny, skórki, karnet bojowy i więcej w najnowszych przeciekach

Do końca 3 sezonu 2 rozdziału zostały już tylko dwa tygodnie. Nic więc dziwnego, że pojawiają się już bardzo konkretne przecieki odnośnie tego, czego spodziewać się w 4 sezonie.


Normalnie nikt by nie wierzył w przecieki, które nie pochodzą z plików gry. W poprzednim sezonie jednak faktycznie wyciekł cały główny motyw, skórki w karnecie bojowym, czy funkcje.

Dlatego tym razem do przecieków nawet tych wątpliwych, wszyscy podchodzą z większym zaufaniem i zainteresowaniem. O czym teraz mówi się najwięcej?

KONCEPT

4 sezon w Fortnite

Obecnie najpopularniejsze są przecieki mówiące o tym, że 4 sezon zabierze nas do kosmosu. Uważa się tak głównie dlatego, że na wyspie wylądował statek kosmiczny.

Mini event z wyzwaniami był źródłem wszystkich kolejnych przecieków. Leakerzy dotarli do informacji o potencjalnej współpracy z Thorem i ogólnie z uniwersum Marvela.

W tym momencie kończy się wiedza z plików gry, czyli:

  • W grze pojawią się pęknięcia na niebie
  • Potencjalnie pojawi się współpraca z Thorem, Galactusem i ogólnie uniwersum Marvela
  • W grze będą widoczne runy

Natomiast to nie wszystko. Ciekawie robi się dopiero dalej, gdy spojrzymy na inne przecieki. Skinem za 100 poziom ma być właśnie Galactus. Thor będzie sekretną skórką, zupełnie tak, jak chociażby Deadpool.

W grze pojawią się komiksy, natomiast to już wiedzieliśmy. Nowa środkowa wyspa ma być inspirowana Avengersami.

Wśród nowych przedmiotów mają się znaleźć:

  • Thors Junk Rift
  • Galactus Storm Flip
  • Alphas Compact SMG

W dodatku gracze otrzymają nowe rybki, nową strzelbę i ręczne działo.

To wszystko oczywiście nie jest potwierdzone i nie pochodzi z żadnego zaufanego źródła. W tym momencie wszyscy twierdzą, że odzywali się do nich pracownicy Epic Games z jakimiś tajnymi informacjami.