w

Skarbiec z Fortnite powstaje na pustyni, gdzie kiedyś stał wielki burger

Starsi stażem gracze pewnie pamiętają akcję z wielkim burgerem, który pojawił się na jednej z pustyń.


W jednym z sezonów Fortnite, Epic zorganizowało ciekawy event w prawdziwym życiu. Mieliśmy całe wydarzenie, które miało wtedy związek z burgerem. To wtedy wiele mówiło się o przenikaniu światów.

Prawdopodobnie szykuje nam się powtórka. Nie wiadomo od kiedy, ale gracze zauważyli, że w miejscu, gdzie kiedyś stał burger, teraz pojawił się skarbiec.

Fortnite w prawdziwym życiu

Trudno powiedzieć, czy Epic odtwarza w tamtym miejscu fabułę i od kiedy to się dzieje. Patrząc jednak na mapy można faktycznie zauważyć kształt skarbca.

Jak pewnie pamiętacie, skarbiec miał związek z eventem, w którym decydowaliśmy, którą broń przywrócić do gry. Było to już kilka ładnych miesięcy temu, dokładnie w 10 tygodniu 8 sezonu. Ponoć skarbiec jest w miarę nowy i wcześniej nie było tu takiego kształtu. Co to może oznaczać?

Albo to po prostu ciekawy Easter Egg ze strony Epic, albo w nowym sezonie ponownie pojawi się motyw przywracania. Nie wiadomo jednak kompletnie, jak to połączyć z obecną linią fabularną i wydarzeniami w grze. O skarbcu nie mieliśmy żadnych informacji od dobrych dwóch sezonów.

Jest też możliwość, że nie ma to żadnego związku z Epic i ktoś zrobił sobie po prostu żart. Dlaczego jednak kształt jest tak dobrze odtworzony i kto chciałby spędzać nad tym tyle wolnego czasu?