w

Skin w Fortnite, który prawdopodobnie już nie wróci do sklepu przez kontrowersje

Fanpage Grupa

W świecie Fortnite jest kilka różnych skórek, które w pewnym momencie przestały się pojawiać w sklepie. To jedna z nich.


Tego typu sytuacje nie są zbyt częste, ale jednak się zdarzają. Gracze zauważyli, że skin, który w teorii miał pojawić się chwilę temu, finalnie nie był dostępny. To już drugi raz, gdy Epic po prostu go pominęło.

To naturalnie wzbudziło zainteresowanie społeczności, która zaczęła mocniej się temu przyglądać. Znaleziono pewną wskazówkę na temat tego, dlaczego Epic nie zdecydowało się na dodanie tej skórki do sklepowej rotacji.

Ten skin już nie wróci?

Może to być kolejna skórka, która nie pojawi się już w sklepie. Naturalnie są to tylko przypuszczenia graczy i niekoniecznie musi to być prawdą.

W każdym razie mija rok od momentu, gdy Eddie Brock był do kupienia ostatni raz. Dlaczego? Powodem mogą być ostatnie kontrowersje wokół tej skórki. Wiadomo, że Epic woli unikać tego typu rzeczy:

Eddie Brock może więc być jednym z tych rzadkich skinów, które już nie pojawią się sklepie. To byłoby dość zaskakujące, bo chyba nikt go nie kupował z myślą, że będzie miał coś unikalnego.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite