w

Skiny, które mogą się pojawić w 6 sezonie Fortnite bazując na przeciekach i teoriach

Fanpage Grupa

Obecnie gracze w Fortnite skupiają się przede wszystkim na nadchodzącym evencie. Z tego powodu teorie, podsumowania i zestawienia skinów stały się tak popularne.


Zgodnie z przewidywaniami aktualizacja 15.50 jest niesamowicie ważna, ale nie zawiera żadnych większych nowości, które wprowadzone zostaną już teraz. Jest kilka trybów gry, trochę informacji na temat eventu, natomiast nie ma żadnych konkretnych zmian i nowych informacji.

Dlatego w tym “nudnawym” okresie powstają różnego rodzaju zestawienia skinów i inne podsumowania. Nie będzie to trwało wiecznie, ale taki sam moment przychodzi co sezon i nie jest to pierwszy raz, gdy społeczność postanowiła urządzić tego typu rzeczy.

Jakie skiny mogą się pojawić w 6 sezonie?

Podczas gdy zostały niecałe 2 tygodnie do nowego sezonu, a aktualizacja nie wprowadziła niczego interesującego, jest to dobry moment na zestawienie skinów, które mogą się pojawić w 6 sezonie. Oczywiście jest to tylko tworzenie teorii i gdybanie niepotwierdzone żadnymi oficjalnymi komunikatami, a bazujące jedynie na przeciekach i wyobraźni graczy.

Autorem grafik jest “SamJam”.

Obecnie wiele mówi się o tym, że następny sezon może być inspirowany DC. Wszystko przez nadchodzący komiks. Ale mało kto pamięta, co Marvel opublikował po całej akcji z Fortnite.

“See you again soon” – widzimy się wkrótce. Istnieje szansa na to, że Marvel wcale nie powiedział ostatniego słowa, jeżeli chodzi o skiny.

Batman to już poszlaka z przecieków. Ten miałby zostać dodany w ramach nadchodzącego komiksu z Fortnite w roli głównej. Powyższa grafika jest niestety jedynie konceptem.

Agent Jonesy jest chyba najbardziej nahajpowanym skinem. Jeżeli się nie pojawi i nie będzie miał różnych styli inspirowanych obecnym sezonem, to gracze na pewno będą zawiedzeni.

Skin inspirowany przeciekami. Może się pojawić albo w specjalnym trybie, albo w głównym Battle Royale. Póki co raczej skłaniamy się bardziej ku tymczasowemu trybowi gry.

FNAF to niespełniony sen, który praktycznie nie ma szans na realizację. Warto jednak o nim wspomnieć, bo przez kilka dni było o tym naprawdę głośno. Finalnie potwierdzono, że takiej współpracy nie będzie.

Czyste spekulacje

Tutaj zaczynają się już życzenia i spekulacje graczy niepoparte żadnymi dowodami czy przeciekami.

Czy któreś z tych skórek finalnie trafią do gry? Tego nie wiadomo na 100%, ale istnieje szansa, że kilka z nich może się sprawdzić.