w

Sony opublikowało “zapowiedź” współpracy zespołu K-Pop z Fortnite. Plany na 3 rozdział?

Fanpage Grupa

Dość niespodziewanie oficjalne konto Sony K-Pop prawdopodobnie zdradziło nadchodzącą współpracę.


To dość nietypowa sytuacja, której raczej trudno było się spodziewać. O ewentualnych współpracach dowiadujemy się zazwyczaj z przecieków, czyli w większości przypadków informacji branych prosto z plików gry.

Tym razem wiadomości o współpracy pojawiły się na Twitterze, konkretnie na oficjalnym profilu SonyMusic K-Pop. Zasugerowano na nim, że należy się spodziewać współpracy pomiędzy Fortnite a południowokoreańskim girlsbandem.

Fortnite x Dreamcatcher

Jeżeli kompletnie nie interesujecie się K-Popem, to nazwa Dreamcatcher niewiele Wam powie. Jest to południowokoreański girlsband złożony z 7 członkiń, który w dość sporym czasie zyskał na popularności jak na debiut w 2017 roku. Jak to się jednak stało, że w sieci pojawiły się plotki o współpracy?

Oficjalny profil Sony odpowiedział na jeden z wpisów odnośnie ankiety, jaką Epic wysyła graczom.

Trudno nie traktować tego jako czegoś w rodzaju wstępnej zapowiedzi, natomiast nadal nic w tym temacie nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Trzeba więc czekać na ruch Epic. Współpraca ta nie byłaby jednak większym zaskoczeniem, zwyczajnie wpadłaby gdzieś pomiędzy wszystkie inne.