w

Streamer Fortnite był przekonany, że Epic stworzyło skina dzięki niemu. Gracze sprowadzili go na ziemię

Jeden z popularnych streamerów Fortnite na swoim Twitterze napisał, że nowy skin został stworzony tak naprawdę dzięki niemu. Jak było naprawdę?


Epic często korzysta z pomysłów graczy, jeżeli chodzi o tworzenie nowych przedmiotów kosmetycznych przeznaczonych do Fortnite. Dlatego mający ponad 2 miliony obserwujących na Twitchu “benjyfishy” uznał, że najwyraźniej deweloperzy oglądają jego streamy, bo wprowadzili skórkę, o której wspominał.

Jak było naprawdę?

Tymczasem na Reddicie pojawiła się osoba, która podziękowała Epic za to, że wprowadzono jej koncept. Post zdobył sporą popularność, a wiele osób zauważyło pewną nieścisłość pomiędzy wpisem na Reddicie, a postem na Twitterze.

Szybko więc powstały różnego rodzaju memy, porównujące obie reakcje. Z jednej strony streamera, a z drugiej faktyczną osobę, której prace mogły być inspiracją dla Epic.

Jak komentują gracze:

“Ci youtuberzy i streamerzy zawsze są przekonani, że wszystko, co trafia do gry to ich zasługa. Cringe”

Trzeba jednak pamiętać, że youtuberzy i ogólnie osoby tworzące materiały z Forntite wielokrotnie przyczyniali się do kierunku, jaki obierał Epic. Najbardziej widoczne było to przy SBMM (Skill Based Matchamking).

Niezależnie jednak od tego, czy Epic ogląda streamy, sytuacja trochę niezręczna, co widać po samym Reddicie, który reagował śmiechem.