w ,

Streamerka Fortnite miała wysyłać 15-letniemu profesjonalnemu graczowi swoje “nudesy”

Jedna ze streamerek Fortnite została oskarżona o wysyłanie 15-letniemu profesjonalnemu graczowi Fortnite swoich dość specyficznych zdjęć.


21-letnia Briloll, która na Twitchu ma ponad 40 tysięcy obserwujących została niedawno oskarżona przez 15-letniego profesjonalnego gracza Fortnite o molestowanie, nagabywanie i wysyłanie swoich rozbieranych zdjęć.

Sprawa zrobiła się naprawdę poważna, bo ponoć dziewczyna po prostu napastowała małoletniego, okłamywała i pisała, lekko mówiąc, sugestywne wiadomości.

Streamerka miała wysyłać swoje zdjęcia 15-latkowi

Choć w Polsce uprawianie miłości jest dozwolone od 15 roku życia, to nadal w wielu krajach jest to w tym wieku prawnie zabronione. Z tego powodu ta sprawa wzbudziła tyle emocji w mediach społecznościowych. Chodzi bowiem o 15-latka, który profesjonalnie gra w Fortnite i który w ostatnich 3 tygodniach bardzo mocno odczuł “wpływ” na swoją psychikę 6 lat starszej streamerki.

Według tego co pisze Maage, dziewczyna wysyłała mu swoje zdjęcia bez ubrań, nagabywała, nagrywała wiele wiadomości głosowych z różnymi podtekstami. Nastolatek w końcu postanowił napisać o tym na swoim Twitterze.

Dziewczyna usunęła Twittera, jej Instagram również jest niedostępny. “Briloll” broni się, że chłopak wiele informacji zataił i zmanipulował całą społeczność Fortnite i Twitch.

W sieci jest jednak wiele zdjęć i nagrań głosowych, które zdają się potwierdzać wersję 15-latka. Trudno jednak stwierdzić, czy dawał na to zgodę i czy przypadkiem sam nie spowodował tej sytuacji. Póki co mimo tego, że minęło już kilka dni, streamerka nie ustosunkowała się w jasny sposób do zarzutów. Prawdopodobnie jej wersja albo nie pojawi się nigdy, albo dopiero za jakiś czas.