w

Ta miejscówka wkrótce zniknie z Fortnite? Bug wizualny podpowiada, że zmieni się w „pierwotną”

Fanpage Grupa

Po wczorajszej aktualizacji w Fortnite jest wiele różnego rodzaju sekretów. Niektóre z nich związane są stricte z samą wyspą i jej zmianami.


Przypomnijmy, że wczoraj na mapie wprowadzono dwie istotne zmiany. Po pierwsze dodano barykady, po drugie jeden domek. To jednak nie wszystko, co szykuje Epic Games. Gracze doświadczają bowiem pewnego błędu wizualnego, który może podpowiadać, co będzie dalej.

Błąd ten związany jest z terenami pierwotnymi, które według teorii będą się powoli rozszerzać i zajmować kolejne lokacje, zupełnie je zmieniając.

Jaką miejscówkę czekają zmiany?

KaspolLeaks na swoim Twitterze informuje, że gracze będący w znacznej odległości od Przyjemnego Parku mogą dostrzec, że pierwotny teren w pewien sposób na nią nachodzi.

Zdaniem osób zajmujących się przeciekami, ten proces prawdopodobnie będzie się pogłębiał, aż do całkowitego przejęcia Przyjemnego Parku. Na ten moment nie wiadomo, jak to wpłynie na miejscówkę.

Istnieje szansa, że to po prostu błąd wizualny, który zupełnie niczego nie zwiastuje, natomiast w przeszłości takie sytuacje oznaczały jedno – nadchodzące zmiany. Być może to właśnie zmienianie lokacji w jej pierwotne wersje będzie sposobem Epic na utrzymanie świeżości w 6 sezonie.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite