w

Tak deweloper opisuje następny sezon w Fortnite. Jakiego użył słowa?

Deweloper opisał jednym słowem następny sezon w Fortnite. Jakie to słowo?


Pewien twórca lubi dawać podpowiedzi odnośnie nowych sezonów. Wygląda to zawsze tak, że pisze on na swoim profilu jedno słowo, które ma opisywać motyw największych aktualizacji.

Tak jest również tym razem. Deweloper na swoim koncie opisał jednym słowem nadchodzący 2 sezon Fortnite. Wzbudziło to spore zainteresowanie u ludzi.

Jak opisano kolejny sezon?

Wiceprezydent Epica ostatnio podzielił się informacjami o nadchodzącej aktualizacji sezonowej. Słowo, którym opisał 2 sezon rozdziału 5 nie mówi zbyt wiele.

Okazuje się, że „skrzydła” są słowem, które reprezentują następny update. Nie wiadomo jednak czy Rein opisuje jakąś mechanikę, czy nawiązuje do tematyki mitologii greckiej.

Słowo te wzbudziło zainteresowanie wśród graczy. Zaczęły pojawiać się teorie, co może ono oznaczać.

Najpopularniejsze teorie wskazywały, że może chodzić o mityczne stworzenia. Najczęściej gracze wymieniali pegaza lub gryfa.

Raczej każdy wie jak wyglądają te stworzenia. Być może pojawią się one jako zwierzęta w następnym sezonie, albo pojawią się jakieś skiny nawiązujące do nich.

Są to niestety tylko teorie, więc obecnie nie da się stwierdzić prawdziwość tych informacji. Chociaż czasami parę z nich ostatecznie sprawdzało się.

Trzeba poczekać na informacje od Epica lub jakieś teasery. Aktualizacja sezonowa przyniesie zdecydowanie sporo niespodzianek i ogrom nowości. Do nowego sezonu zostało już tylko kilka dni.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite