w

Tak Fortnite będzie wyglądał w 2032 roku. Z obecnym tempem Epic to wszystko jest możliwe

Fanpage Grupa

Fortnite co roku ulepsza swoją grafikę, a gracze pokazują, jak może to wyglądać za te 10 lat.


Fortnite już kilkukrotnie ulepszało swoją grafikę. I choć niektórym się to nie spodobało, to jednak Epic doszło do wniosku, że chce, by Fortnite było nieco bardziej realistyczne. Wiadomo, że produkcja Epic nigdy nie będzie przypominała takiego Battlefielda, czy Call of Duty, ale możliwości jak najbardziej są.

Epic zapewne nawet teraz mogłoby stworzyć o wiele bardziej realistyczną wersję Fortnite, ale nie ma takiej potrzeby. Gracze nie logują się do tego BR po to, by podziwiać roślinność, czy efekty wizualne.

A jak mogłoby to wyglądać?

Jeden z użytkowników Twittera o nicku “l2thhour” pokazał, jak może wyglądać Fortnite w 2032 roku.

Gracze porównują to chociażby do serii Grand Theft Auto. Epic mogłoby pójść w tym kierunku, ale raczej nikt tego nie oczekuje. Fortnite jest produkcją kreskówkową, dostosowaną tak naprawdę do ludzi w każdym wieku.

Można też wspomnieć, że wszystkie kopie “Fortnite dla dorosłych” po prostu umarły. Nie przetrwał tak naprawdę ani jeden projekt, który zakładał stworzenie Fortnite w realistycznej wersji. To pokazuje, że coś takiego należy rozważać tylko jako ciekawostkę, a nie kierunek rozwoju.