w

Te skiny w Fortnite prawdopodobnie dostały właśnie bana przez kontrowersje. Wiele osób je posiada

Fanpage Grupa

Jeżeli Epic nadal będzie chciało unikać jakiegokolwiek powiązania z kontrowersjami, to kolejne skiny właśnie powinny kompletnie zniknąć ze sklepu.


Informacja ta nie jest potwierdzona i należy podchodzić do niej z dystansem. Youtuberzy nie mają jednak wątpliwości, na wielu kanałach pojawiła się dokładnie ta sama informacja:

Skiny Ricka i Morty’iego zostały zbanowane.

Raczej nie będzie tak, że skórki staną się niesamowicie rzadkie, bo do tego momentu wychodziły dość regularnie i ma je cała masa osób. Ich zdobycie w przyszłości faktycznie może być trudne.

Rick i Morty z banem w Fortnite?

Choć na ten moment są to tylko domysły youtuberów, to są one poparte historycznymi banami dla różnych przedmiotów kosmetycznych. Jeżeli Epic będzie chciało unikać kontrowersji, to faktycznie może kompletnie porzucić wydawanie tych skórek.

Pisze o tym wiele mediów, chodzi o aktora głosowego. Na pewno więc do Fortnite nie wróci jedna z emotek, która korzysta z jego głosu.

Skiny te często pojawiały się w sklepach, więc odpowiedź na to, czy skórki zostały zbanowane, czy też nie, przyjdzie raczej szybko.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite