w

Ten darmowy skin może wrócić do Fortnite z dodatkowym, kolorowym stylem

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że jeden z darmowych skinów może niedługo wrócić do Fortnite.


Rano pisaliśmy o skinach i innych przedmiotach kosmetycznych, które mają dużą szansę na ponowne pojawienie się w sklepie. Wszystko to za sprawą zakładki “Wycofane rok temu lub dawniej”.

Tymczasem CEO Epic Games polubił jeden z wpisów na Twitterze, co według społeczności jest w pewien sposób zapowiedzią powrotu nie tylko tych OG skórek, ale także jednej, darmowej. O którego skina konkretnie chodzi?

Skin Apple w Fortnite

Jeden z graczy na Twitterze zaproponował, by w sytuacji, gdy Epic wygra pozew przeciwko Apple, studio wypuściło dodatkowy styl do skina Tart Tycoon, tym razem z jego kolorowej wersji. Co ciekawe, ten wpis polubił Tim Sweeney, CEO Epic Games.

To zdecydowanie za wcześnie, by brać to jako potwierdzoną informację, ale Epic często w ten sposób coś zapowiadało, więc i tym razem może tak być. Póki co spór gigantów trwa i nie wiadomo, kiedy finalnie się skończy.

Happy Power

Istnieje spora szansa na to, że finalnie rzeczywiście gracze dostaną darmowy styl, a i być może sama skórka raz jeszcze pojawi się do zdobycia. Raczej nie należy się spodziewać, że wejdzie do sklepu.