w

Ten skin i przedmioty kosmetyczne mają być darmowe. Jak gracze Fortnite będą mogli je zdobyć?

Według leakerów niedługo w Fortnite będzie można za darmo zdobyć nie tylko przedmioty kosmetyczne pokroju plecaka, ale także skórkę.


Zdobywanie skórek w Fortnite praktycznie nigdy nie jest proste. Nie ma co się nastawiać, że teraz będzie inaczej. W końcu mowa o skinie, a nie o kolejnym zbędnym graffiti. Sama skórka ma być udostępniona w znanym już programie rekrutowania znajomych.

O ile Epic nie zmieniło zasad, to zdobycie skórki będzie naprawdę trudne. Nie chodzi nawet o wyzwanie, ale wymóg wbicia 60 poziomu przez konto „znajomego”. Nagrody za to są jednak bardzo kuszące.

Darmowy skin i nie tylko

Reklama

Według leakerów niedługo pojawi się kolejna edycja tego samego programu rekrutowania znajomych. Za wykonanie wyzwań i wbicie 60 poziomu gracze dostaną malowanie, kilof, plecak i oczywiście skórkę.

Dokładna data nie jest jeszcze znana, potencjalnie mowa tutaj o kolejnym sezonie, choć oczywiście Epic może to w pewien sposób przedłużać. Ogólnie przedmioty są bardzo na plus.

Jeżeli macie kumpli i planujecie z nimi grać, to jak najbardziej warto śledzić informacje na temat tego zestawu. W innym przypadku trzeba będzie się mocno postarać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite