w

Ten skin w Fortnite ma być kompletnie za darmo. Kiedy i jak go zdobyć?

Epic ma rozdać pewnego skina kompletnie za darmo. Kiedy i jak go otrzymać?


Czasami deweloperzy dają graczom możliwość zdobycia pewnego przedmiotu bez żadnych płatności. Zdarza się to stosunkowo rzadko, ale kiedy już tak się stanie, społeczność jest zwykle bardzo zadowolona.

Tak ma być również tym razem. Twórcy mają bowiem podarować graczom nową skórkę. Jest tylko pewien wymóg.

Odyssey darmowym skinem

Obecny sezon powoli dobiega końca. Aktualnie trwający event trzęsień ziemi wzbudził na nowo zainteresowanie grą i kolejną aktualizacją. O tym wydarzeniu pisaliśmy tutaj – klik.

Epic postanowiło podarować pewną skórkę z mitologii greckiej kompletnie za darmo. Jeden z bardziej znanych leakerów w środowisku Fortnite podzielił się informacjami o tym, jak otrzymać skina „Odyssey”.

Wygląda więc na to, że będziemy mogli go zdobyć za granie w rankedy i awansowanie na wyższe rangi. Udostępnione zostały również warianty tego skina.

Style wyglądają całkiem nieźle. Następy sezon naprawdę może być bardzo dobry.

Na razie nie ma więcej informacji o kolejnych przedmiotach na następny sezon. Brak również przecieków o nowych mechanikach oraz innych funkcjach. Wszystko to powinno zostać ujawnione w nadchodzących dniach.

Warto śledzić informacje od Epic. Jest szansa, że niedługo pojawią się dodatkowe teasery sezonu o mitologii greckiej. Jedno jest pewne – deweloperom zależy, aby nadchodzący update się spodobał.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite