w

To będzie nowy pakiet startowy w Fortnite. Prezentacja skórki, lotni, plecaka i kilofa

Fanpage Grupa

Do Fortnite zmierza kolejny pakiet startowy.


Ostatni pakiet zawitał do gry na początku grudnia. Najwyższa więc pora na coś nowego. Według niepotwierdzonych przecieków jeden z nowych skinów ma być daniem głównym w nowym starter packu.

Póki co wywołuje on mieszane uczucia. Jedni chwalą, inni narzekają – standard, jeżeli chodzi o społeczność Fortnite.

Nowy pakiet startowy

Nowy pakiet powinien być udostępniony w ciągu kilku dni, może tygodni. Jest to odpowiednik czerwonej Ruby. Głównym elementem jest oczywiście skórka.

Co ciekawe, jest ona elementem zestawu z kilkoma innymi przedmiotami kosmetycznymi. Według przecieków w pakiecie startowym ma być też plecak i zbierak. Nie wiadomo, jak to będzie wyglądało z lotnią. Trudno jednak potwierdzić te informacje. Część osób pisze tylko o plecaku, inni tylko o zbieraku, a jeszcze kolejni o lotni.

Skin powinien przypaść do gustu wszystkim, którzy lubią dość minimalistyczne skórki, które w dodatku są ciemne. Najlepiej widać to na filmie z rozgrywki.

Fakt, że pakiet nie ma jeszcze swojej specjalnej grafiki, sugeruje, że być może to dopiero pierwsza faza jego wprowadzania. Jeżeli tak jest, to nie należy się spodziewać wyjścia pakietu w cyklu 15.20, a dopiero w późniejszych aktualizacjach.