w

To ma być 5 najlepszych skinów drugiego rozdziału Fortnite według samych graczy

Gracze w ogólnoświatowej ankiecie wybrali skiny, które ich zdaniem są do tej pory najlepsze, jeżeli chodzi o 2 rozdział.


Każdy gracz ma inny gust i na pewno każdemu podoba się co innego. Dlatego, choć takie ankiety pozwalają określić popularność danych skinów, to rzadko kiedy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jest to jednak ciekawy sposób na zorientowanie się w tym, co podoba się innym graczom, niekoniecznie w Polsce.

Które skiny mają być najlepsze?

5 miejsce – Wolverine

Na piątym miejscu znajduje się Wolverine. Był on sporym przełomem, jeżeli chodzi o dodawanie przedmiotów kosmetycznych związanych z Marvelem. Okazuje się, że to właśnie jego podawano jako piąty wybór.

Można się domyślać, że wybierali go przede wszystkim nieco starsi gracze, którzy doskonale go kojarzą i znają tak samo filmy, jak i seriale czy komiksy z Wolverinem.

4 miejsce – Agent Chaosu

Czwarte miejsce należy do Agenta Chaosu, przywódcy A.L.T.E.R. Budził on wiele emocji jeszcze w pierwszym rozdziale, gdy jego zapowiedź pojawiła się na jednym z plakatów filmowych w Gotham City.

Finalnie wyszedł w pierwszym sezonie drugiego rozdziału. Był dostępny nawet nieco ponad tydzień temu.

3 miejsce – Predator

Predator zdecydowanie nie był zaskoczeniem tego sezonu, ale na pewno cieszy się ogromną popularnością, głównie z tego względu, że miał swój „mini-event” i można go odebrać kompletnie za darmo bez większego wysiłku.

2 miejsce – Lexa

Na drugim miejscu znalazła się Lexa. Najwidoczniej w Fortnite gra wiele osób, które uwielbiają Anime, stąd wystarczająca ilość głosów na TOP 2.

Skórka wywoływała wiele kontrowersji, gdy wychodziła i po jej popularności widać, że wiele osób wydałoby na nią pieniądze, gdyby nie była elementem karnetu bojowego.

1 miejsce – Midas

Najlepszym skinem do tej pory ma być nikt inny, jak Midas. Postać, wokół którego była cała masa teorii. Skin zamienia w złoto wszystko, czego się dotknie, a już prawdopodobnie niedługo pojawić ma się jego żeńska wersja.

Nadal jest to jeden z najczęściej wyszukiwanych przez graczy skinów.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite