w

To nie miało być publiczne. Można już dołączać do wyzwania z darmowymi przedmiotami do Fortnite

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że przypadkowo na świat wyszła informacja o nowym wyzwaniu z nagrodami bezpośrednio w Fortnite.


Nasi zagraniczni znajomi z exrode.com dali znać, że prawdopodobnie przedwcześnie świat dowiedział się o nowym wyzwaniu, jakie zmierza do Fortnite. Ponieważ są to wczesne informacje, to jeszcze nie wszystko działa, ale są już bardzo duże konkrety.

Wyzwanie nosi nazwę “Fortnite Leaderboard Challenge” i jest tworzone we współpracy ze StreamElements (osoby powiązane z Twitchem doskonale wiedzą, o co chodzi). StreamElements to narzędzie pozwalające zarządzać streamem, donejtami etc. To właśnie dzięki niemu gracze mają to darmowe malowanie – KLIK

Fortnite Leaderboard Challenge w Fortnite

Póki co przygotowano specjalną podstronę, na której można połączyć swoje konto Epic z kontem StreamElements.

Jak dowiadujemy się z FAQ, czyli spisu odpowiedzi na najważniejsze pytania, wyzwanie miało ruszyć 23 sierpnia, ale najwyraźniej coś zostało przesunięte, bo nie ma o tym żadnej informacji. Najciekawszy jest jednak opis:

The Leaderboard Challenge jest unikalnym wyzwaniem dla graczy Fortnite. Oglądaj streamy wybranych twórców, wykonuj wyzwania i zdobywaj nagrody w grze.

Jest to napisane w pierwszym punkcie:

W ostatnim akapicie czytamy, że chodzi tutaj o wykonywanie wyzwań. Te powinny się pojawić po zalogowaniu. W tym momencie próba zalogowania to połączenie konta:

I strona z błędem “error_1050”. Najwyraźniej strona nie miała być jeszcze publiczna i ma pewne problemy techniczne.

Po wykonaniu wszystkich kroków ze strony głównej, nie pokazuje się kompletnie nic oprócz samego tła wyzwania.

Informacja o tym jeszcze nie jest publiczna, choć leakerom udało się do niej dostać. Zapisać się do tego da, ale kompletnie nie wiadomo:

  • Kiedy to wystartuje
  • Na czym dokładnie będzie polegać
  • Jakie nagrody są do odebrania

Jeżeli bardzo Wam zależy, to możecie przepisać adres ze screena z błędem, (adres z połączenia konta nie działa) w innym przypadku można po prostu poczekać. Na pewno poinformujemy, jeżeli wszystko zostanie już ujawnione.