w

To powód, dla którego gracze Fortnite wychodzą obecnie z gry maksymalnie wkurzeni

Fanpage Grupa

Fortnite ma pewien problem, który zapewne zostanie za kilka dni rozwiązany. A do tej pory trzeba się uzbroić w cierpliwość.


Fortnite jest produkcją, która jak każda inna gra sieciowa ma kilka problemów. Zazwyczaj są to niegroźne bugi, które nie wpływają bezpośrednio na rozgrywkę i jej uczciwość. Co innego, gdy ktoś specjalnie nie tyle wykorzystuje glitche, ile korzysta z dodatkowego oprogramowania.

Oczywiście wszystko w celu uzyskania niesprawiedliwej przewagi nad przeciwnikiem. Mowa tutaj po prostu o cheatach, które w 3 rozdziale zrobiły się nieznośne. I nie chodzi tutaj o ludzi, którzy instalują sobie zwykłego aimbota.

Powód, dla którego ludzie klikają Alt+F4

Prawdopodobnie gdzieś na rynku pojawiła się nowa wersja cheatów, bowiem gracze skarżą się na zwiększoną ilość oszustów. Pół biedy, gdyby to były zwyczajne aimboty. W tym przypadku oprogramowanie pozwala być zwyczajnie nieśmiertelnym, umożliwia latanie i likwidowanie wszystkich dookoła.

Wiadomo, że Ninja nie robi już na nikim wrażenia, ale jego klip doskonale pokazuje, jak to wygląda i jakie emocje wzbudza.

Ninja sam padł ofiarą takiego cheatera, przez co wyłączył grę, a po minucie wyłączył w ogóle streama. Influencer jest na takiej pozycji, że nie musi się już nawet zbytnio starać, ludzie i tak go oglądają, niezależnie od tego, w co gra. Oczywiście daleko mu do dawnej popularności, ale dla samego newsa nie ma to znaczenia.

Antycheat zostanie zapewne niedługo zaktualizowany i problem tych cheaterów ponownie zniknie. Do tego czasu nie zdziwcie się, że ktoś radośnie sobie lata po całej mapie.