w

Tokeny na darmowe przedmioty w Fortnite do zbierania podczas meczów?

Jedna wielka bzdura, czy może faktycznie coś w tym jest?


Dostaliśmy od Was masę informacji odnośnie tokenów z darmowymi przedmiotami. Przyjrzeliśmy się sprawie, a oto nasze wnioski.

O co w ogóle chodzi? Według twórców (ważne, nie osób od przeszukiwania plików), gdzieś w plikach odnaleziono informacje o tzw. tokenach na darmowe przedmioty.

Zaczęło się od Twittera

W sieci znalazł się zrzut ekranu wpisu, który miał się znaleźć na oficjalnym koncie Fortnite. Problem w tym, że takiego wpisu nie ma. Prawdopodobnie nigdy nie powstał.

A to przecież ten wpis miał być początkiem ujawniania informacji odnośnie tajemniczego tokena.

Znalazł się nawet token

Token został zamieszczony na kompletnie nieznanym profilu Twitter, co mocno obniża wiarygodność wszystkich informacji o jego funkcjach. Oto jego domniemany wygląd:

Wygląda, jak zmodyfikowana wersja karty do odradzania.

Według informacji głównie z Youtube, bo na Twitterze praktycznie nikt o tym nie wspomina, token miałby być do znajdowania w losowych miejscach gry. Za jego pomocą gracze mieliby otrzymywać możliwość odblokowania dowolnego przedmiotu ze sklepu.

Cała ta sytuacja jest mocno podejrzana i budzi obawy. Najprawdopodobniej to po prostu wymyślony fake, choć faktycznie, gracze przeszukujący pliki gry informowali o jakichś darmowych przedmiotach. Jeden został potwierdzony – ostatnie graffiti.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite