w

Tornado, pioruny i rakietnica oficjalnie w Fortnite. Opis nowej poprawki aktualizacji 19.01

Fanpage Grupa

Zgodnie z przewidywaniami do Fortnite wprowadzono nową aktualizację.


Na patch oznaczony jako 19.10 będzie trzeba jeszcze poczekać. Póki co w grze znalazły się zjawiska pogodowe i rakietnica. Czyli dokładnie to, o czym leakerzy wczoraj pisali. Nie ma tu większego zaskoczenia.

Powstające w okolicy tornado wcale nie jest powodem, by wiać w siną dal. Zamiast tego wbiegnijcie do środka, by wykorzystać tornado jako wirujący sposób ucieczki przed przeciwnikami! Będziecie wirować, dopóki nie zdecydujecie się poszybować w bezpieczne miejsce lub (jeśli tylko zostaniecie w środku dostatecznie długo) dopóki tornado nie wyrzuci was na zewnątrz. Nie martwcie się – po wyrzuceniu nie otrzymacie obrażeń od upadku.

Podczas Tygodnia z tornadem, trwającego do godz. 15:00 17 stycznia, istnieje większa szansa, że natkniecie się na tornada, które zadebiutują wtedy na wyspie. Czas poczuć wiatr we włosach.

Pożary nie muszą wybuchać tylko po uderzeniu pioruna. Ta poprawka przywraca rakietnicę! Poza słojami ze świetlikami możecie teraz rozniecać płomienie przy użyciu rakietnic. Znajdziecie je w skrzyniach, na ziemi i w zrzutach zaopatrzenia.

Uwagi do trybów turniejowych:

  • Tornada i błyskawice nie występują w trybach turniejowych.
  • Rakietnice nie są obecnie dostępne w trybach turniejowych, ponieważ muszą przejść okres próbny.
    • W tym sezonie przedmioty takie jak rakietnica i Beczka Osłony mogą pojawić się w trybach turniejowych po jedno- lub dwutygodniowym okresie próbnym. W tym sezonie bardziej niż w poprzednich oceniamy przydatność większej liczby przedmiotów wprowadzanych do trybów turniejowych w trakcie sezonu.