w

Trzy darmowe nagrody do Fortnite w ramach pierwszego turnieju PvE w trybie Hordobicie

Fanpage Grupa

Gracze Fortnite będą mieli okazję zgarnąć trzy darmowe nagrody w ramach pierwszego turnieju PvE.


Epic postanowiło wprowadzić powiew świeżości i zorganizować turniej PvE, zamiast klasycznego PvP. Wszystko wystartuje już za dwa dni, konkretnie 23 października o godzinie 7:00 czasu polskiego.

Turniej ma być rozgrywany w trybie Hordobicie, więc jeżeli zależy Wam na nagrodach, to warto zacząć trenować. Jakie to nagrody?

Trzy przedmioty w turnieju

Każde 1000 punktów zdobyte w Hordobiciu liczy się jako 1 punkt turniejowy. Łączny wynik z pięciu gier zostanie przeliczony na punkty turniejowe, plasując was w rankingu światowym.

  • Ekran wczytywania – 500 pkt.
  • Graffiti Poczucie Gniewu – 1000 pkt.
  • Emotka Grobowa Gra – 2000 pkt.

(Epic nie podało jeszcze konkretnych nagród, zapewne pojawią się za chwilę, wiadomo tylko, jak prezentuje się ekran wczytywania)

Z aktualnym oddziałem nie poszło wam najlepiej i chcecie walczyć o lepszy wynik? Wymieńcie towarzyszy i spróbujcie ponownie bez żadnej kary – każda kombinacja oddziałów będzie klasyfikowana w rankingu osobno.

Zakwalifikowani gracze otrzymają po 1 nagrodzie z każdej kategorii (przykładowo, jeśli zdobędziecie 2000 pkt. jako członkowie 2 różnych oddziałów, otrzymacie 1 ekran wczytywania, 1 graffiti Poczucie Gniewu i 1 emotkę Grobowa Gra).