w

TSM ZexRow sam ogrywa Tfue, Cloak i 72hrs w niesamowitym 1 v 6!

Fanpage Grupa
TSM YOUTUBE / TFUE / CLOAKZY

Niesamowity wyczyn gwiazdy TSM, Anthonego „ZexRow” Colandro!


Popularny profesjonalny gracz jest jednym z tych, którzy zajęli najwyższe miejsce, na turnieju Fortnite World Cup. Zajął On wtedy 9 miejsce, a teraz pokazał, że było w pełni zasłużone!

Jedno z najlepszych zagrań tego roku?

Akcja miała miejsce podczas Champion’s Trio Cash cup, dokładnie 30 września. Turniej powinien być rozgrywany w trójkach, ale niestety początek tej gierki był fatalny. ZexRow musiał przeżyć sam na polu walki, ponieważ jego partnerzy z drużyny MackWood1x oraz young calculator szybko się wyłożyli, zostawiając go samego.

Okazało się jednak, że jest to idealna okazja do pokazania swoich umiejętności i nasza gwiazda oczywiście to wykorzystała!

ZexRow korzystając z szybkiego edytowania, przebudowywania i niezwykłego refleksu w mgnieniu oka zabił: Tfue, Tom, Cloak, Rhux, Pik oraz Joel.

Po wszystkim gracz nie mógł się powstrzymać od nazwania się najlepszym (co wykrzyczał i słychać to na filmie), ale czy trzeba mu się dziwić? Raczej nie!

Fani oszaleli!

Wielu fanów było i jest pod wrażeniem niesamowitego zagrania ZexRow. Twierdzą, że owo zagranie może być jednym z najlepszych solowy zagrań tego roku. Biorąc pod uwagę przeciwników i ich poziom, trzeba przyznać im rację.

Trzyosobowa drużyna ZexRowa odniosła później zwycięstwo, zdobywając 206 punktów w turnieju.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite