w

Twitch Prime zapowiada powrót do darmowych skórek w Fortnite? Wszystko, co trzeba wiedzieć

Fanpage Grupa
KONCEPT

Ostatnio w Fortnite pojawia się stosunkowo dużo informacji o potencjalnych darmowych przedmiotach.


„Darmowe przedmioty” w Fortnite zazwyczaj oznaczają, że jednak coś trzeba za nie zapłacić. W przypadku Playstation jest to PS Plus, w przypadku Twitcha był to status Prime.

Skórki Twitch Prime można było odebrać na tej samej zasadzie, co te od Playstation. Wystarczyło aktywować okres próbny.

Twitch Prime wróci do Fortnite?

Twitch Prime nadal funkcjonuje w wielu grach, przykładowo w Apex Legends, czy League of Legends. Z jakiegoś powodu od 2018 roku w Fortnite nie było już nowych skórek do odebrania za status Prime.

Wygląda jednak na to, że może się to zmienić. Wszystko przez małą, ale jakże ważną wiadomość, która została wysłana z oficjalnego konta Twitch na Twitterze.

Pod zapowiedzią jednej ze skórek w Fortnite, pojawiła się odpowiedź Twitch Prime. Nie jest to oczywiście żadnym potwierdzeniem powrotu do współpracy, ale na pewno nie można przejść obok tego obojętnie.

W przeszłości wielokrotnie tego typu wpisy sugerowały różne, wspólne akcje Fortnite z serialami, filmami, czy artystami. Może w tym wypadku będzie podobnie?

Twitch Prime x Fortnite to zawsze naprawdę fajne skórki, emotki, plecaki i kilofy. Póki co w plikach nie ma żadnych oznak takiej akcji, natomiast mogą się ona pojawić w przyszłym tygodniu, razem z aktualizacją 13.30.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite