w

Twórcy ponownie pokazali kolejny zwiastun nadchodzącego sezonu w Fortnite. Co nowego tym razem?

Reklama

Twórcy ponownie pokazali kolejny zwiastun nadchodzącego sezonu w Fortnite. Co nowego tym razem?


Wygląda na to, że twórcy są bardzo hojni, jeśli chodzi o udostępnianie zwiastunów na nadchodzący 3 sezon rozdziału 5 w Fortnite. Niedawno pisaliśmy o filmiku, a teraz ponownie pojawił się kolejny teaser.

Tym razem ponownie jest to obrazek. Pokazuje on troszkę nowości, ale nie jakoś dużo. Czego tym razem możemy się dowiedzieć?

Prezentacja zwiastunu

Reklama

Standardowo, o godzinie 18:00, deweloperzy ponownie zdecydowali się na udostępnienie teasera. Prezentuje on kilka ciekawych rzeczy, chociaż nie ma ich wiele.

To prawdopodobnie przedostatni taki zwiastun. Sezon 3 rozdziału 5 startuje już w piątek, 24 maja. Dlatego reszta zapowiedzi powinna być już pełnym pokazem nowości.

Obrazek przedstawia nowego skina oraz kolejną miejscówkę. Ona chyba najbardziej zaciekawiła graczy.

To wszystko dlatego, że lokalizacja bardzo przypomina stare miejsce na mapie – Rekina.

Większość graczy jest bardzo zadowolona z „powrotu” tej legendarnej miejscówki. Nic w sumie dziwnego. Ta lokalizacja należała do jednej z najbardziej znanych w rozdziale 2.

To chyba wszystko jeśli chodzi o ten zwiastun. Jutro prawdopodobnie pojawi się ostatni teaser takiego rodzaju, również o godzinie 18:00. Chociaż istnieje też szansa, że to była już ostatnia zapowiedź.

Warto śledzić informacje na ten temat, niedługo już wystartuje 3 sezon tego rozdziału. Wprowadzi on w grze ogrom nowości, o których na pewno was poinformujemy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite