w

Ujawnienie 3 rozdziału Fortnite. Nowa mapa, nowe skórki, nowe mechaniki, bronie, przedmioty

Fanpage Grupa

Epic na oficjalnym polskim kanale opublikowało pełne omówienie 3 rozdziału Fortnite.


@Aktualizacja

Wygląda na to, że polski oddział zaliczył ogromną wtopę, dodając na Youtube film z przedstawieniem wszystkich nowości, jakie pojawią się w 3 rozdziale. W związku z tym zakrywamy miniaturę, a wszystkie informacje poniżej można uznać jako spoiler.

Film zapewne miał zostać opublikowany dopiero za kilka dni, natomiast tego się już nie zatrzyma. Wszystko jest na Twitterze, materiał dodawany jest również na Youtube. Nadal jednak, jeżeli nie chcecie wiedzieć, co Was czeka, to nie oglądajcie.

Jeżeli nie chcecie spoilerować sobie nadchodzących nowości, to nie oglądajcie. Jest to pełne przedstawienie nowego rozdziału, włącznie z mapą, skórkami etc

Od następnego akapitu zaczynają się już konkretne informacje.


Omówienie 3 rozdziału Fortnite

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Na oficjalnym polskim kanale udostępniono pełny film z prezentacją 3 rozdziału, ujawniając tak naprawdę wszystko, co dotyczy nowego sezonu. Nowe mechaniki, bronie, skórki.

Główny motyw sezonu to „Odwrócenie”. Przypomnijmy, że dzisiaj o godzinie 22:00 czasu polskiego odbędzie się event, podczas którego dowiemy się, jak doszło do odwrócenia.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite