w

Uważajcie na nowy błąd z edytowaniem w Fortnite! Może zepsuć Wam gierkę!

Fanpage Grupa
Epic Games

Wraz z aktualizacją 10.40.1 w grze pojawił się niebezpieczny błąd, uważajcie!


W Forntnite wraz z nadejściem aktualizacji 10.40.1 do budowania wkradł się poważny błąd, jest na tyle szkodliwy, że jeden z pracowników Epic Games przekazał go dalej.

Poważny błąd

Wraz z nadejściem najnowszej aktualizacji potwierdzono nowe wydarzenie, dodatkowo sezon został przedłużony o kilka dni oraz wprowadzono kilka poprawek. Najwidoczniej wraz z poprawkami do systemu wkradł się mały błąd.

Bug jest na tyle poważnym, że może wpłynąć nie tylko na zwykłych graczy, ale i również pro scenę.

Na Reddicie przez użytkownika Tomred95 został opublikowany film, w którym pokazuje, jak mocno jego odkrycie wpływa na szybkie budowanie.

ZOBACZ – Ten skin w Fortnite może otrzymać niedługo nowy styl

Po edycji sufitu i przywróceniu go do pozycji początkowej oraz kolejnej edycji na pół nie będziesz mógł ponownie edytować tego elementu. Rozwiązaniem jest odwrócenie kamery.

Brak możliwości ponownej edycji sufitu podczas walki może mieć okropne skutki. Nikt nie chciałby zginąć przez błąd w grze i stracić pierwsze miejsce.

Koordynator społeczności Fortnite na Reddicie przyjrzał się błędowi i szybko odpowiedział na post. Podziękował za ukazanie błędu i poinformował, że zostanie przekazany dalej.

Wygląda więc na to, że programiście zajęli już się naprawą i niedługo doczekamy się mikropatcha naprawiającego. Być może w nim zostanie dodane coś jeszcze, ale są to tylko spekulacje.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite