w

W Fortnite jest mniej botów? Gracze podejrzewają, że Epic drastycznie zmniejszyło ich liczbę

EPIC GAMES

W ostatnich dniach pojawiło się sporo narzekań na boty w zwykłych grach.


Brak opisów aktualizacji prowadzi do kolejnych domysłów w świecie Fortnite. Tym razem chodzi o boty, których ilość według graczy została ograniczona.

Nie wiadomo, czy faktycznie Epic coś zmieniało, czy jest to jedynie opinia społeczności, niemająca żadnego potwierdzenia w faktach.

Mniej botów na wyższym poziomie?

Faktem jednak jest, że gracze zarówno na Reddicie, jak i Twitterze zauważyli mniejszą ilość botów w swoich grach. Chodzi tu głównie o tę “lepszą” część graczy.

Możliwe, że boty zostały w pewien sposób ograniczone na wyższym poziomie. Nie zostało to jednak potwierdzone i zapewne nie zostanie.

GRACZE NA REDDICIE O TYM, ŻE PRAWDOPODOBNIE ZMNIEJSZONO ILOŚĆ BOTÓW

W komentarzach pojawiają się głosy, że faktycznie coś może być na rzeczy. To byłaby naprawdę dobra zmiana, przynajmniej zdaniem większości społeczności gry.

Boty bardziej przeszkadzały?

Ostatnio Ninja wraz z innymi streamerami wypowiedział się w sprawie botów na wyższym poziomie. Według niego Epic niepotrzebnie dodaje AI do meczów profesjonalnych e-sportowców. Boty przydatne są na początkowym etapie gry, gdzie niekoniecznie wiemy w jaki sposób budować i strzelać.