w

W Fortnite niedługo stanie się coś bardzo złego? Wskazówka z busa bojowego, którą wszyscy przegapili

Fanpage Grupa

W Fortnite funkcjonuje tak wiele przecieków, że wiele z nich łatwo przegapić. Szczególnie gdy mówimy tutaj bardziej o teorii, niż wycieku.


W Fortnite jest cała masa różnego rodzaju teorii. Większość z nich nie zyskuje żadnej popularności, natomiast z tą konkretną jest inaczej. Najwięksi leakerzy zgodnie stwierdzili, że faktycznie coś w tym może być. O co w tym chodzi?

Na pewno kojarzycie te grafiki, które Epic udostępnia na początku sezonu. To przedstawienie busa bojowego w określonej kolorystyce.

Wszyscy to przegapili

Jakoś wszystkim umknął fakt, że te grafiki stają się coraz ciemniejsze. Z każdym sezonem Fortnite idzie w bardziej mroczną stronę. Nie umknęło to graczom, którzy stwierdzają, że w Fortnite może niedługo nastać pełna noc.

Zgadza się z tym Shiina, który też uważa, że może być to jakaś podpowiedź. Każda grafika jest coraz bardziej “niepokojąca” i zmierzająca do nocnych klimatów.

To może być metafora tego, że coś złego się zbliża, gdy zapadnie noc?

Możliwe, że to jakiś długoterminowy plan Epic, który zakłada, że za kilka sezonów w Fortnite nastanie całkowita noc. A może zwyczajnie to fantazja grafików, którzy nie mieli innego pomysłu i tak sobie po prostu dodają te grafiki bez większego przemyślenia.