w

W Fortnite zwiększy się liczba graczy w jednej grze? Przeciek o 200 graczach w jednym momencie był prawdziwy?

Fanpage Grupa

W sieci pojawiły się bardzo ciekawe informacje. Nieoficjalnie Epic planuje ponoć zwiększyć liczbę graczy w jednym lobby.


Do tej pory maksymalnie w jednej grze było 100 osób. Teraz mówi się coraz częściej, że Epic, korzystając nowych możliwości modowania, będzie chciało zwiększyć tę liczbę. Informacje te oczywiście nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować.

Szczególnie że pochodzą w głównej mierze od youtuberów. Na ich korzyść przemawia jednak coś, co pojawiło się naprawdę spory kawał czasu temu. Informacja ta jednak była na tyle niepewna, że nawet o tym nie wspominaliśmy.

Więcej graczy w jednym meczu?

W styczniu podczas jednego ze streamów Tfue przypadkowo pokazał konwersację na Discordzie. Nie byłoby w tym nic specjalnego gdyby nie wiadomość od pracownika Epic. Ten poszukiwał 200 osób, które byłyby chętne do przetestowania czegoś tajemniczego.

Nigdy później ten temat się nie pojawił. Nie wiadomo, co Epic testowało, natomiast faktycznie poszukiwano 200 osób. Nie było jednak żadnego potwierdzenia, że chodzi o większe lobby. W Internecie spokojnie można znaleźć na ten temat informacje:

Teraz youtuberzy mówią, że według ich źródeł w grze mogą się pojawić większe lobby. Nie wiadomo o tym jednak zbyt wiele. Być może chodzi tutaj o jakiś specjalny tryb gry, a może najnormalniejsze w świecie Battle Royale – to dopiero początek tej sprawy, która zapewne wypłynie także w Polsce. Nie pojawiły się do tej pory żadne informacje o datach ani większych szczegółach, a wszystko bazuje na przeciekach.