w

W tym roku nie będzie zimy w Fortnite? Jak to prawdopodobnie będzie wyglądało

Po ujawnieniu “okładki” 5. sezonu w Fortnite, w społeczności powstało wiele różnego rodzaju teorii odnośnie okresu zimowego.


Zima w Fortnite raczej nigdy nie była ogromnym zaskoczeniem. W pewnym momencie na wyspie zaczynał padać śnieg, który potem wszystko przykrywał. W grze pojawiały się wyzwania i karnet nawiązujący do tego właśnie okresu.

Według najnowszych teorii, w tym roku będzie nieco inaczej. Wskazywać ma na to przede wszystkim “ciepła” okładka z żółtymi motywami.

Jak może wyglądać zima w Fortnite podczas 5 sezonu?

Najbardziej prawdopodobna wersja zakłada wypuszczenie normalnego karnetu bojowego bez większych nawiązań do zimy. Te mogą znaleźć się w nowym, miesięcznym abonamencie “Ekipy Fortnite”. Mówi się tak głównie przez motyw sezonu, który ma dotyczyć przede wszystkim Gwiezdnych Wojen.

Natomiast wcale nie musi to oznaczać, że zimy nie będzie. Przypomnijmy na szybko, że według przecieków gdzieś w okresie zimowym pojawi się specjalna edycja Renegade Raider.

KONCEPT

Oprócz tego w plikach były wzmianki o zmienionym busie bojowym, specjalnej wersji bałwana dającego wyzwania etc.

Okładka to nie wszystko

Mimo tego, że okładka faktycznie będzie prawdopodobnie żółta, to chociażby zapowiedzi są już typowo niebieskie – kolor kojarzony bezpośrednio z zimą. Pytanie więc, jak tak naprawdę miesięczny abonament wpłynie na Fortnite.

Wszystko wskazuje na to, że Ekipa Fortnite rozdzieli przedmioty kosmetyczne, a być może także wprowadzi nieco zamieszania do mechanik gry.