w

Wiadomo już, co będzie “darmowym” skinem w Fortnite za komiksy. To nowy skin Spidermana

Fanpage Grupa

Gracze dostali już informację o tym, jaka specjalna nagroda czeka na nich w ramach komiksów Fortnite.


Na pewno część kojarzy, że obecnie wydawany jest kolejny komiks, w ramach którego można odbierać w Fortnite przedmioty kosmetyczne. Komiksy nazywają się “Wojna zerowa”, a ich premiera zaplanowana została na 8 czerwca 2022 roku.

Komiks ma kilka części. W każdej części będzie znajdował się kod na specjalny przedmiot do Fortnite. Epic spisało wszystkie zasady i nie ma wątpliwości, jaki skin będzie tą główną nagrodą.

Przedmioty z komiksów, w tym nowy skin Spidermana

Do tej pory nie wiadomo było, co będzie tą finalną nagrodą za zakupienie wszystkich 5. części. Przypomnijmy, że komiksy nie są darmowe i trzeba za nie zapłacić, a przedmioty stanowią dodatek do nich.

Po zakupie wszystkich części gracze dostaną nowy skin Spidermana. Niestety nie wiadomo jeszcze, jak ma on wyglądać.

FAQ od Epic i przedmiotów wygląda tak:

  • Kupując komiks (z pierwszej edycji) Fortnite x Marvel: Wojna Zerowa w lokalnym sklepie z komiksami. Komiks będzie zawierać jeden unikalny kod do odpowiedniego elementu kosmetycznego w Fortnite.
  • Kupując komiks Fortnite x Marvel: Wojna Zerowa (do 31 grudnia 2023 r.) w aplikacji Marvel Comics. Komiks będzie zawierać jeden unikalny kod do odpowiedniego elementu kosmetycznego w Fortnite.
  • Marvel Unlimited: posiadacze płatnej subskrypcji z zarejestrowanym kontem, którzy przeczytają wszystkie pięć numerów w usłudze Marvel Unlimited (do 28 października 2022 r.) otrzymają wiadomość e-mail z kodem na sześć elementów kosmetycznych – pięć elementów kosmetycznych do komiksów ORAZ dodatkowy, wspomniany powyżej strój.

Warto wspomnieć, że przedmioty z tych komiksów pojawią się później normalnie w sklepie. Nie będzie to więc nic unikalnego, przynajmniej po jakimś czasie. Na początku na pewno wszyscy będą zwracać uwagę.