w

Wiele osób nieźle się zdziwiło przy tym skinie Fortnite. Byli przekonani, że to…

Fanpage Grupa

Wczoraj, podczas aktualizacji 23.20 do Fortnite, dodano szereg nowych przedmiotów kosmetycznych. Wśród nich skina, który zebrał najwięcej uwagi.


Aktualizacja 23.20 przyniosła wiele nowości, w tym również nowe przedmioty kosmetyczne. Większość z nich nie wzbudziła jakichś większych emocji. Inaczej było ze skórką, która na pierwszy rzut oka wielu osobom wydała się skinem żeńskim.

Finalnie okazało się, że jest to skin męski, a przynajmniej tak sugeruje głos. Oczywiście w 2023 roku są to bardzo delikatne kwestie, natomiast można całą tę sytuację potraktować jako ciekawostkę.

Wiele osób nieźle się zdziwiło

Warto mieć to na uwadze, gdybyście mieli zamiar kupić tę skórkę. Jak piszą użytkownicy Reddita, sami byli przekonani, że skin ten jest żeński.

Jeden z graczy był przekonany, że albo z nim jest coś nie tak, albo ze skórką. Finalnie okazało się, że wiele osób pomyliło skina.

Jest to ogólnie skin męski, a nie żeński. No, chyba że Epic dodało tutaj coś jeszcze, o czym gracze nie wiedzą. Ostatnio deweloperzy dbają o „różnorodność”, więc wszystko jest możliwe.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite