w

Wielka drama w świecie Fortnite. Gracz musiał usunąć się całkowicie z Internetu po tych słowach

Fanpage Grupa

W świecie Fortnite doszło do bardzo kontrowersyjnej sytuacji. Jeden z profesjonalnych graczy pokazał swoją kolekcję broni, komentując to w najgorszy możliwy sposób.


W Fortnite zazwyczaj nie ma żadnych dram związanych bezpośrednio z graczami. Jednak jak już do nich dochodzi, to dowiaduje się o tym cały świat. Tak jest w tym przypadku. Jeden z profesjonalnych graczy umieścił na swoich profilach społecznościowych film, na którym pokazał swoją kolekcję broni.

Broni tej prawdziwej, a nie w Fortnite. Skomentował to, używając wielokrotnie “n-worda” w kontekście, który był zwyczajnie nie na miejscu. Ludzie od razu zaczęli to komentować, a finalnie gracz całkowicie usunął się z Internetu.

“Epidemia czarnu**ów”

Gracz kompletnie bez żadnego przemyślenia powiedział, że broń szykuje między innymi na epidemię “czarnu**ów”.

Sin zakwalifikował się do finałów FNCS ze swoim duo partnerem Acro. Ten napisał na Twitterze, że całkowicie odcina się od słów swojego partnera z gry.

W tym momencie nie wiadomo, czy Sin jeszcze powróci na scenę. Wszystkie jego media społecznościowe zostały usunięte i nie ma do nich dostępu. Wszyscy gracze bardzo mocno komentują zachowanie zawodnika, wskazując, że nigdy nie powinien się pokazywać na żadnym turnieju.