w

Właśnie powstała najlepsza mapa w historii Fortnite, czyli połączenie wszystkich wysp w jedną

Gdy gracze Fortnite zaczynają się nudzić, to powstają właśnie tego typu dziwne projekty.


Wyspa i miejscówki na niej są jednym z najważniejszych elementów całego Fortnite. Epic doskonale o tym wiedziało, dlatego też w każdym sezonie starano się zmieniać lokacje, a w drugim rozdziale zdecydowano się na stworzenie nowej wyspy.

Dzisiaj wiele osób chciałoby powrócić chociaż na chwilę na starą mapę. To własnie dlatego powstała ta dość niecodzienna propozycja.

Najlepsza mapa w historii?

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “Ballonz_Boy” połączył wszystkie mapy, jakie tylko istniały w historii Fortnite, łącznie z Królewską Imprezą. Efekt?

Mamy cały zimowy biom, potem mapę z pierwszego rozdziału z różnymi biomami, które również się zmieniały, aż do obecnej wyspy z prawej strony. Propozycja przyjęła się na tyle dobrze, że jest chyba jedną z najpopularniejszych w ostatnich miesiącach.

Co uważają o tym sami gracze? Większość obawia się o wytrzymałość swoich komputerów. Inni komentują, że gdyby był to jakiś tryb na 200-300 osób, to na pewno Fortnite zyskałoby nowe życie.

Oczywiście szanse na to, że Epic zrobi coś takiego są dość małe, ale kto wie. Koncept na Reddicie zebrał już ponad 12 tysięcy punktów, a ta liczba ciągle rośnie. Deweloperzy na pewno już to widzieli. Teraz wszystko w ich rękach i wyobraźni.