w ,

Wpadka streamera Twitch, który puścił zdecydowanie nie ten klip z Fortnite który chciał

Fanpage Grupa

Podczas streamów dzieją się niekiedy dziwne rzeczy. A to jedna z nich.


Fortnite nadal jest bardzo popularny na Twitchu, szczególnie za granicą. Zajmuje czołowe miejsca i trudno się dziwić. Epic od lata utrzymuje poziom, którego inni nie są w stanie dogonić. Nadal jednak wielu twórcy podśmiewuje się z Fortnite uważając, że jest to gra dla młodszych odbiorców.

Shiphtur, jeden z bardzo popularnych twórców mający grubo ponad 700 tysięcy obserwujących odpalił podczas transmisji klip z dziećmi Fortnite w roli głównej. Klip ten jednak w pewnym momencie urywa się, pokazując inną grę.

Nie wyglądało to dobrze

Klip ten nie zaczyna się niczym złym, by po chwili… Z resztą, sami zobaczcie.

Co tu się stało? Osoby zupełnie niezaznajomione z tematem mogą naprawdę się przestraszyć. To jedna z najbardziej kontrowersyjnych scen w historii gier. Pochodzi z Call of Duty Modern Warfare 2. To dlatego klip nie został usunięty i niedługo przebije liczbę 100 tysięcy odtworzeń. Z drugiej strony sugeruje coś bardzo niedobrego w sytuacji, gdy jest puszczany po dzieciach tańczących tańce z Fortnite.

Czy Twitch zareaguje? Trudno powiedzieć. Teoretycznie jest to scena z gry, która nie jest nigdzie banowana. Choć kontrowersyjna, to mimo wszystko jest znana wielu osobom. Widać to najlepiej po czacie, który masowo zaczął pisać “banned’. Na pewno zostało to zgłoszone przez widzów, pytanie, co zrobi z tym Twitch.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Fortnite