w

Wstępny opis Koszmarów Czar w Fortnite. Złota wersja Skull Troopera, Frankenstein i więcej

Fanpage Grupa

Epic podzieliło się z graczami wstępnym opisem nadchodzącego wydarzenia.


Deweloperzy wymyślili, że podzielą Koszmarów Czar na kilka etapów. W pierwszym tygodniu zgodnie z naszymi porannymi informacjami pojawi się Frankenstein. Ten do sklepu trafi 6 października o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Na tej jednej grafice pojawiają się zwiastuny innych postaci. Większość można bez problemu rozpoznać już ze wcześniejszych przecieków. Po prawej stronie widoczne jest nawiązanie prawdopodobnie do The Walking Dead.

Co oprócz tego?

Cztery tygodnie prezentują się następująco:

Można się więc spodziewać złotej wersji Skull Troopera – zapowiadanej od dawna mumii. Oprócz tego nadchodzi w końcu ujawnienie Królowej. Jeżeli chodzi o oficjalny opis:

Podczas Fortnite: Koszmarów Czar 2021 w sklepie znajdziecie wiele nowych i powracających strojów halloweenowych. Czego możecie się spodziewać? Przez cały miesiąc karty będą ujawniać legendarne potwory, które trafią do sklepu Fortnite oraz klasyczne postacie z Fortnite z nowymi, halloweenowymi akcentami.

Chcielibyście poznać kilka postaci już teraz? Wśród legendarnych stworów znajdują się zainspirowane produkcjami Universal Pictures Potwór Frankensteina oraz Mumia, które stanowią część zestawu Potwory Universal! Obserwujcie artykuł z odkrywanymi kartami oraz nasze media społecznościowe, by dowiedzieć się, kiedy wpadną do sklepu. (Pod koniec miesiąca Mumia będzie się też kręcić po wyspie jako postać, poszukując drogi powrotnej w Zaświaty.)

Aby rozkręcić wydarzenie, w sklepie już teraz (5 października) znajdziecie zainspirowane przez społeczność stroje Paczucha i Paker wraz z alternatywnymi, świecącymi stylami spektralnymi

Poza tym przez cały październik możecie odwiedzać busa bojowego i przebierańców z Fortnite w Universal CityWalk przy Universal Studios Hollywood. Przez cały miesiąc będą się tam pojawiać różne postacie, a podczas specjalnych pokazów zobaczycie nowe postacie z Fortnite: Koszmarów Czar w dniu ich debiutu w sklepie! Zatrzymajcie się i zróbcie zdjęcie.

Sześciany mobilizują się przed wdrożeniem następnego etapu swojego planu. W tym miesiącu będą jeszcze bardziej próbować zdominować wyspę. Ale odwagi! Wzmocnijcie się nową bronią z Ubocza i powracającymi sztuczkami halloweenowymi. Powróci również specjalny tryb okresowy…

W sześcianowym chaosie pojawią się też zadania nagradzane upiornymi nagrodami.

Fortnite: Koszmarów Czar 2021 zakończy się trzecią edycją festiwalu filmowego Short Nite! Podobnie jak w poprzednich edycjach, w „Krótkokoszmarówkach” pojawią się animowane filmy krótkometrażowe, tym razem zainspirowane strachami i upiornościami. Poza tym tegoroczny Short Nite odbędzie się w stworzonym przez fanów (ekipę Quantum Builds) kinie, w którym każda krótkometrażówka będzie miała osobną salę. Sami wybierzcie, w jakiej kolejności będziecie je oglądać, lub obejrzyjcie wszystkie filmy jeden po drugim w sali festiwalowej.