w

Wyciekła animacja Midasa, który zmienia wszystko w złoto. Wszystkie skiny w Fortnite będą złote?

Bardzo ciekawe informacje podaje jeden ze stosunkowo nowych leakerów Fortnite.


W Fortnite zaczyna się dziać coraz więcej rzeczy. W aktualizacji oznaczonej jako 12.30 pojawiło się sporo nowości. Oprócz skinów na wyspę dodano także tajemnicze włazy, a w plikach znalazły się generatory odwołuje się do “sądu ostatecznego”.

Teraz jeden z leakerów wyciągnął z plików nowe animacje Midasa, głównej postaci w 12 sezonie Fortnite. Widać na niej, jak bohater podnosi jeden z hełmów, a następnie dotyka go, nakładając jednocześnie złoty efekt.

Wszystkie skiny dostaną złote style?

Przeciek pokazał nam samą teksturę Midasa, który podnosi hełm i zwyczajnie go dotyka. Według osób zajmujących się przeciekami, Midas zamienia hełm w złoty kolor. Dlatego użytkownik Twittera o nicku “InsideBattleBus” nałożył wszystkie tekstury i dodał efekt zamiany.

Jak widzicie, Midas prawdopodobnie będzie zmieniał po kolei wszystkie skiny. Społeczność obstawia, że po prostu skiny dostaną swoje złote style, natomiast nie zostało to potwierdzone.

Świadczą o tym jednak zmienione, dostępne w plikach głowy postaci. Mamy tu skórki związane z fabułą oraz takie, które wydają się zupełnie losowymi.

Trudno powiedzieć, kiedy coś większego stanie się w grze. Na pewno jutro będziemy mieli okazję pograć Deadpoolem i powygłupiać się na jego jachcie. Midas to jednak zupełnie inna skala działań.