w

Wygląd nowej mapy do Fortnite? Przecieki na 7 sezon, nowy biom, powrót wulkanu

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że pojawiły się przecieki już nie na ten obecny, a kolejny sezon Fortnite.


Do końca 6 sezonu został jeszcze ponad miesiąc, natomiast ci najwięksi leakerzy informują, że w plikach znalazł się nowy biom. Sami nie są pewni, ale komunikują to jako możliwy przeciek nowej mapy – już na 7 sezon.

Trudno to potwierdzić, natomiast oczywiście jest taka szansa. W sieci pojawił się filmik prezentujący fragment być może nowej mapy. Warto tutaj wspomnieć, że informacja ta nie jest potwierdzona – może to być coś do trybu kreatywnego.

Przecieki na 7 sezon Fortnite

Wszystko zaczęło się od przecieku odnośnie nowych terenów. Leakerzy potwierdzili, że Epic pracuje nad czymś, co ma nazwę kodową “SandBox”. Drzewa, elementy otoczenia miałyby być tam większe, niż normalnie.

Osobom przeszukującym pliki gry to wystarczyło. Zaczęło się poszukiwanie i finalnie udało się odtworzyć wygląd tej mapy, czy też samego biomu. Warto wspomnieć, że nie jest on jeszcze skończony.

To jednak nie jest jedyna informacja, jaka może dotyczyć 7 sezonu. Gracze spekulują, że mała wysepka, która znalazła się na skraju mapy, oznacza powrót wulkanu. Jak czytamy, takie wyspy zwane są oceanicznymi. Tworzone są po erupcji wulkanu pod wodą.

Szybko więc gracze doszli do wniosku, że w miarę upływu 6 sezonu, z wody zacznie wyłaniać się wulkan. Nie wiadomo, w jakim stopniu ta teoria jest słuszna, ale jak najbardziej ma sens. Społeczność stworzyła nawet koncept tego, jak mogłoby to wyglądać.

Jak widać, coś już się zaczyna dziać, jeżeli chodzi o kolejny sezon. Nic nie jest tutaj jeszcze pewne, ale faktycznie to już ten moment, gdy Epic może powoli wprowadzać zapowiedzi tego, czego należy spodziewać się za ponad miesiąc.