w

Zbierak w Fortnite tylko dla graczy pecetowych. Pomysł, który od razu stał się popularny

Fanpage Grupa
Źródło: https://www.reddit.com/user/ItsLIX89

W Fortnite zostało już wymyślone chyba wszystko. Rzadko kiedy ktoś wpada na pomysł, który naprawdę cieszy się popularnością.


Epic Games jest niesamowicie kreatywne, podobnie, jak gracze. W efekcie po kilku latach od wypuszczenia Battle Royale mocno kurczy się ilość rzeczy, jaka mogłaby się znaleźć w Fortnite. Wymyślono już praktycznie wszystko.

Tymczasem jeden z graczy wpadł na pomysł, jak faktycznie dać coś darmowego wszystkim graczom pecetowym w taki sposób, by ci czuli, że rzeczywiście jest to specjalnie dla nich.

Klawiatura jako zbierak

Gracze konsolowi w przeszłości otrzymywali przedmioty kosmetyczne ze względu na różne współprace Epic z Playstation ,Nintendo, czy Xboxem. W przypadku PC nie było już tak kolorowo. Tak naprawdę jedyne skiny i inne przedmioty pochodziły z promocji NVIDII.

Dlatego użytkownik Reddita o nicku “ItsLIX89” stworzył koncept, który szybko zyskał na popularności. Wszystko dlatego, że jest to po prostu klawiatura.

https://www.reddit.com/user/ItsLIX89

Gracze szybko zainteresowali się pomysłem i nieco go rozwinęli. Zbierak mógłby być po prostu za granie na komputerze, albo za jakieś wyzwania typowo dla graczy PC. Musiałoby to być związane z jakąś funkcją, której nie ma na konsolach, więc byłoby to dość trudne.