w

Zmiany w dobieraniu graczy. Epic chce wiedzieć, jak oceniacie swoich przeciwników w Fortnite

Wygląda na to, że szykują się zmiany w kwestii dobierania graczy. Niektórzy po zakończeniu meczu otrzymują bardzo ciekawą ankietę.


Ankiety w Fortnite nie są niczym nowym. Co jakiś czas gracze są pytani o ogólne odczucia płynące z gry, innym razem o wybrane przedmioty. Tym razem Epic chce wiedzieć, jak oceniacie swoich przeciwników.

Te ankiety choć nie muszą, to mogą zwiastować jakieś zmiany. Wiadomo, że obecnie gra o wiele więcej osób, niż normalnie i być może Epic chce wykorzystać ten czas do wprowadzenia większych, lub mniejszych zmian w kwestii matchmakingu.

Pytania o ocenę graczy

Ta konkretna ankieta jest nieco bardziej rozbudowana. Nie wiemy jeszcze, czy występuje w języku polskim.

Jak widzicie, Epic pyta, jak oceniacie swoich przeciwników pod względem umiejętności w stosunku do naszego skilla. Możemy wybrać, czy o wiele słabiej, czy o wiele lepiej. W sumie mamy 5-stopniową skalę.

Nie można tego traktować, jako zapowiedzi zmian, bo w końcu już wielokrotnie w grze pojawiały się ankiety, z których kompletnie nic nie wynikało. Z drugiej strony należy pamiętać, że bezpośrednie odpowiedzi od graczy są tymi najważniejszymi, jakie Epic powinno brać pod uwagę.

Ewentualnych zmian nie należy się spodziewać zbyt szybko. Dzisiaj odbyła się aktualizacja 12.21, z której praktycznie nic nie wynikło. Następna dopiero w przyszłym tygodniu. Powinna być o wiele ciekawsza, chociażby przez wzgląd na nadchodzące Prima Aprilis. Czy tym razem Epic coś wykombinuje? Przekonamy się prawdopodobnie w przyszły wtorek, lub dopiero 1 kwietnia.