w

Zostały 2 dni, żeby skorzystać z “tańszego” karnetu bojowego na 6 sezon Fortnite. Co i jak?

Fanpage Grupa
KONCEPT

Miesiąc temu wspominaliśmy o tym, jak odblokować karnet w optymalnym momencie. Warto przypomnieć, że zostały do tego już tylko dwa dni.


Do tej pory nie było tak naprawdę żadnych sposobów na magiczne obniżki cen karnetów bojowych. To się zmieniło wraz z wprowadzeniem do Fortnite systemu Ekipy Fortnite. Dzięki niej można maksymalnie wykorzystać swoje 50 złotych, by przy okazji kilku przedmiotów kosmetycznych mieć też następny karnet.

Który czas jest najbardziej optymalny? W ciągu dwóch kolejnych dni. Wszystko dlatego, że subskrypcja będzie ważna przez miesiąc od jej rozpoczęcia. Oznacza to tyle, że na pewno otrzymamy karnet.

Co i jak zrobić?

Kupienie Ekipaki w tym momencie zapewni:

  • Ekipakę na luty
  • Ekipakę na marzec
  • 1000 V-dolców
  • Karnet bojowy na 6 sezon

Czyli w sumie za 47 złotych odblokujemy Vi:

Oraz zestaw lamy:

Do tego dochodzi 1000 V-Dolców i karnet bojowy na następny, 6 miesiąc. To właśnie teraz jest ten najlepszy moment na zakup.

Jak to anulować?

Anulować subskrypcję będzie się opłacało dopiero po wystartowaniu 6 sezonu, więc warto poczekać. Anulowanie nie jest trudne:

W tym celu uruchom grę i sprawdź zakładkę Ekipy Fortnite, gdzie znajdziesz instrukcje odpowiednie do urządzenia, na którym grasz.

Członkostwo pozostanie aktywne do końca bieżącego okresu rozliczeniowego, nawet po anulowaniu usługi. Zatrzymasz wszystkie otrzymane wcześniej karnety bojowe, V-dolce i Ekipaki.

Wszystkie te przedmioty kosmetyczne, 1000 V-Dolców i karnet zostanie na koncie nawet po anulowaniu Ekipy.