w

Zwiastun Macareny w Fortnite zawiera ważną informację o UFO. Widać je w innym miejscu

Fanpage Grupa

Gracze spekulowali, że UFO będzie się przemieszczać po mapie i wygląda na to, że ta teoria faktycznie była prawdziwa.


W dzisiejszym sklepie Fortnite pojawił się wszystkim doskonale znany taniec “Macarena”. Już samo to było sporym wydarzeniem, natomiast leakerzy i osoby zajmujące się przekazywaniem informacji o Fortnite szybko zorientowały się, że Epic zawarł w nowym zwiastunie pewien sekret.

Macarena otrzymała bowiem swój własny, kilkunastosekundowy klip, na którym postacie po prostu tańczą. I normalnie nie byłoby to w ogóle podejrzane, gdyby nie jeden sekret.

UFO nad Koralowym Kasztelem

Od kilku dni piszemy o tym, że Koralowy Kasztel prędzej, czy później zostanie zniszczony – prawdopodobnie przez UFO. A teraz na nowym zwiastunie widać UFO właśnie nad tą lokacją. Dokładnie w 7 sekundzie klipu:

Czyli powoli te wszystkie smugi światła, teorie o chmurach etc. zaczynają się zgadzać. Prawdopodobnie faktycznie UFO znajdzie się nad Kasztelem i w efekcie jakichś działań, miejscówka zostanie zniszczona.

Przypomnijmy, że chociażby z porannych przecieków wiemy, że prawdopodobnie powstanie tam wielki krater. Władzę nad lokacją ma przejąć IO. Co będzie dalej? To już jedna wielka zagadka.

Skoro Epic to w ten sposób zapowiada, to bardzo możliwe, że faktycznie pierwsze zmiany pojawią się już w cyklu 17.10, który rozpocznie aktualizacja już w przyszłym tygodniu.