w

Zwyczajny serial w Fortnite. Gracze cofnęli się do swojej młodości za sprawą tego ciekawego konceptu

Fanpage Grupa

Zwyczajny serial był emitowany w Cartoon Network jeszcze w 2011 roku. Gracze postanowili wrócić do tych czasów.


Obecnie na Tiktoku można znaleźć współpracę Fortnite i Zwyczajnego Serialu – serialu animowanego, który w Polsce zawitał w 2011 roku. Choć całość jest tylko konceptem, to bardzo dobrze wykonanym, przynajmniej na tyle, że spokojnie można kogoś wkręcić, że jest to przeciek.

Epic oficjalnie nigdy nie mówiło o współpracy ze Zwyczajnym Serialem i nie należy się na to nastawiać. Może Epic weźmie ten pomysł i stwierdzi, że warto to pociągnąć dalej, a może zostanie to jutro zapominane.

Fortnite x Zwyczajny Serial

W propozycji znajdziemy kilka przedmiotów kosmetycznych, w tym oczywiście same skórki. Jest to o tyle fajne, że koncept nie jest zwykłym przeklejeniem skinów.

Wygląda to naprawdę świetnie i można by było uznać to za przeciek. Niestety, nie ma niczego takiego w planach, przynajmniej oficjalnie. Ale to ogólnie ciekawy pomysł na to, by Epic wprowadziło coś z tych dawnych seriali.

Większość współprac odnosi się do tych nowych produkcji, filmów, seriali, a brakuje czegoś w stylu powrotu do lat młodości. Na pewno ci nieco starsi gracze mogliby poczuć się wtedy bardziej docenieni.