w

Jak gracze zmieniają GTA 5 w Cyberpunk 2077? Świetnie wyglądające modyfikacje

Petri Levälahti / CD PROJEKT

Nowa modyfikacja do GTA V, która zmienia Los Santos w Night City.


Wszyscy gracze na świecie czekają na tę jedną produkcję. Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. To dlatego wiele osób już decyduje się na stworzenie swoich wersji tej niewypuszczonej jeszcze produkcji.

Pomimo tego, że Cyberpunk 2077 będzie mieć premierę już 19 listopada, to równolegle z pracami CDPR trwają również prace nad modyfikacją, zmieniającą Los Santos w Night City.

Night City w GTA 5

Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2020 roku. Gra pomimo kilku opóźnień powinna zostać wydana już 19 listopada, ale społeczność nie może się doczekać i tworzy własne wersje nadchodzącej produkcji. Jedną z nich jest  modyfikacja do Grand Theft Auto 5.

Nadaje ona Los Santos neonowe kolory i wygląd futurystycznej metropolii. Na grafikach pokazanych przez Petri Levälahtiego widać, że zadbano o każdy szczegół, zmieniono modele postaci, czy pojazdów.

Zaskoczeni fani zalali Petri Levälahti falą pozytywnych opinii, pragnąc zwiedzać Night City w GTA. Co niektórzy nie chcieli uwierzyć, że jest to zmodyfikowany tytuł Rockstara, a nie Cyberpunk 2077. Pewne jest natomiast, że popularność i zainteresowanie społeczności graczy najnowszym dziełem REDów nie słabnie. Nawet pomimo kilku zmian daty premiery.

Podobnych projektów w sieci można odnaleźć całkiem sporo. Większość nie ma jednak żadnego linka do pobrania, gdyż są to jeszcze wczesne wersje.