w

Rockstar nie pracuje tylko nad GTA 6, ale również nad Bully 2? Tak twierdzą przecieki

Informacja o tym, że GTA 6 jest w trakcie rozwoju, wprawiło wielu graczy w zachwyt. Część zastanawia się jednak co z Bully 2.


Spora część społeczności Rockstar Games ucieszyła się na oficjalną informację, dotyczącą prac nad GTA 6, o której informowaliśmy w tym artykule. Istnieje jednak grupa graczy, która zastanawia się co z losem Bully 2.

Jeden ze znanych leakerów, Tom Henderson, udzielił na ten temat odpowiedzi w swoich mediach społecznościowych. Co wiadomo?

GTA 6 nic nie zmienia, a Bully 2 cały czas jest w procesie tworzenia

Krótko po ogłoszeniu “Szóstki” Tom Henderson został zapytany o Bully 2. Leaker odpowiedział w swoich mediach społecznościowych, jednocześnie dając do zrozumienia, że prace nad tytułem cały czas trwają:

GTA 6 był rozwijany od dłuższego czasu, dzisiejsze ogłoszenie nie mówiło, że „dopiero się zaczęło”. Dzisiejsze ogłoszenie potwierdziło to, nad czym pracowano od lat, to wszystko.

Plotki o sequelu Bully krążyły od wielu lat, lecz Rockstar nie wydał nowej części od czasu pierwotnego wydania z 2006 roku. Później tytuł został nieco zapomniany przez społeczność.

W ostatnich miesiącach pojawiły się jednak nowe plotki na temat drugiego wydania Bully. Wygląda na to, że tytuł rzeczywiście może mieć spore szanse na publikację w nadchodzących latach.