w

GTA 6 zostało oficjalnie potwierdzone. Nareszcie nadszedł ten moment dla fanów Rockstara

Od premiery „Piątki” minęło 9 lat. Fani Rockstara wreszcie doczekali się ogłoszenia GTA 6.


Od wielu lat społeczność Grand Theft Auto oczekuje jakiejkolwiek informacji ze strony deweloperów, która dotyczyłaby nowej części gangsterskiej serii. Wreszcie nadszedł ten moment, w którym Rockstar Games oficjalnie przyznaje się swoim fanom, że GTA 6 jest „aktywnie rozwijane”.

Oznacza to, że już w najbliższych miesiącach lub nawet tygodniach, studio opublikuje szczegóły na temat tytułu.

Co w chwili obecnej wiadomo na temat GTA 6?

Rockstar Games poinformowało o pracach nad „Szóstką” w swoich mediach społecznościowych:

Wielu z Was pytało o nową pozycję w serii Grand Theft Auto. Z każdym nowym projektem naszym celem jest zawsze znacznie wykraczać poza to, co wcześniej dostarczyliśmy. Z przyjemnością potwierdzamy, że trwają aktywne prace nad kolejną pozycją z serii.

W chwili obecnej deweloperzy nie opublikowali więcej szczegółów na temat nadchodzącej produkcji, gdyż wygląda na to, iż jeszcze są gotowi:

Nie możemy doczekać się udostępnienia więcej, gdy tylko będziemy gotowi, więc śledźcie oficjalne informacje w Rockstar Newswire.

W imieniu całego naszego zespołu dziękujemy wszystkim za wsparcie i nie możemy się doczekać, aby wkroczyć z Tobą w przyszłość! 

W przypadku GTA 5, między zapowiedzią a premierą gry, minęło całkiem sporo czasu, zatem należy nastawiać się, że w tym przypadku może być bardzo podobnie. Tak czy inaczej deweloperzy rozwiali w ten sposób niepewność społeczności, która może być już przekonana, że tytuł rzeczywiście powstaje i w przyszłości ujrzy światło dzienne.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA