w

Aloy z Horizon Zero Dawn wkrótce w Genshin Impact. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Reklama

PlayStation ogłosiło, że Aloy wkracza do świata Teyvatu. Będzie ona grywalną postacią w najbliższej przyszłości.

Reklama

Aloy to główna postać z serii Horizon Zero Dawn i jest wynikiem współpracy studia Guerrilla i miHoYo. Odkryła sekrety swojego świata i wkrótce zmierzy do następnego.

Jest ona 5★ Cryo łucznikiem, z łukiem również nie z Teyvatu. Będzie możliwa do odebrania dla każdego.

Tweet na oficjalnym koncie

PlayStation opulbikowało oficjalny tweet wprowadzający Aloy.

Aloy wkracza do świata Teyvatu! 🏹

Guerrilla i miHoYo z dumą ogłaszają, że ulubiony łowca maszyn każdego z nas dołączy do grona Genshin Impact na ograniczony czas. Więcej informacji wkrótce! http://play.st/3kJqJSA

Jak ją zdobyć?

Każdy, kto gra w GI poprzez PlayStation 4/5 będzie mógł ją otrzymać poprzez zalogowanie się w trakcie trwania wersji 2.1. Reszta graczy będzie musiała poczekać na patch 2.2, ale i tutaj Aloy będzie darmową piątką, możliwą do otrzymania poprzez maila. Jedynym wymaganiem jest poziom AR 20 lub wyżej i zalogowanie się w trakcie trwania aktualizacji.

Dodatkowym prezentem od MHY jest łuk dedykowany dla Aloy – Predator. Gracze będą mogli go dostać poprzez pocztę w grze, a dla użytkowników PS będzie on miał dodatkową umiejętność – Strong Strike.

Gracze są podekscytowani możliwością dostania darmowej piątki. Wersja 2.1 wchodzi do gry 2 września, a 2.2 – 13 października.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Genshin Impact