w

Event na oficjalnym discordzie Genshin Impact. Co należy zrobić, aby wygrać?

Na serwerze Discord Genshin Impact się dzieje. Gracze otrzymali interesujący konkurs.


MiHoYo dostarcza wszelkiej maści wydarzeń dla graczy. Nie są one tylko in-game, ale także w przeglądarce, na Twitterze czy na Discordzie.

Przed Travelerami właśnie stoi jedno takich zadań, opublikowane na oficjalnym discrodzie gry (zaproszenie do serwera: klik). Nie trzeba jednak na nim być, aby wziąć udział.

Na czym polega konkurs?

Drogi Travelerze,
Czy możesz przypomnieć sobie swoje niezapomniane chwile z Genshinem?
Paimon przypomniała sobie historię jednego gracza o jego przeżyciach. Dopóki nie spotkał dziewczyny, którą polubił, grał tylko w gry MOBA. Okazała się ona jednak wielkim fanem Genshin Impact. Aby spędzić z nią więcej czasu i mieć z nią wspólne zainteresowania, pobrał Genshina i zainwestował mnóstwo energii, aby móc z nią grać. Mimo tego, że na początku miał trudności, to gdy tylko odblokował region Dragonspine stał się bardziej pewny siebie i zrozumiał mechanikę Genshina. W tamtym momencie zorientował się, że zakochał się w tym, co Genshin im zaoferował.

Travelerze, czy Ty też masz też jakieś historie, którymi chciałbyś się podzielić z Paimon? Może to być również moment, w którym odkryłeś swoje uznanie dla Genshina, a może zabawne rzeczy, które przytrafiły się Tobie i Twoim partnerom~! Cokolwiek by to nie było, Paimon przygotowała poczęstunek na czas wysłuchania Twojej opowieści.

Zasady

1. Jest jedno zgłoszenie na Travelera.

2. Przesłana treść nie może być krótsza niż 350 znaków. Powtarzające się i nielogiczne zdania, a także inne bezsensowne zgłoszenia będą uważane za nieważne.

3. Treść musi być oryginalna i oparta na prawdziwej historii.

4. Publikowanie treści naruszających prawo, regulacje lub warunki korzystania z platform społecznościowych jest zabronione. Treści niezwiązane z wydarzeniem, w tym między innymi linki reklamowe i inne środki rozgłosu również są zabronione.

Jak wziąć udział?

Wypełnij formularz, uzupełniając punkt 1. swoją historią, a następnie w punkcie 2. podaj swoją nazwę użytkownika na discordzie oraz UID w grze.

Nagrody

Narrator Rewards: 300 primogemów (10 graczy)

  • Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez zespół oficjalnego serwera Discord. Imponujące lub ciekawe historie mają większą szansę na wybranie.

Serendipity Rewards: 60 primogemów 100 graczy)

  • Zwycięzcy zostaną losowo wybrani z puli Travelerów, którzy z powodzeniem wzięli udział w wydarzeniu.
  • Każdy Traveler może wygrać maksymalnie jedną nagrodę.
  • Wydarzenie ograniczone jest do użytkowników na serwerach w Europie, Ameryce, Azji i TW/ HK/MO.

Czas trwania eventu

  • Okres przesyłania treści na konkurs: 14.04.12 – 28.04 6:00
  • Ogłoszenie zwycięzców: 05/05 18:00
  • Okres rozsyłania nagród: do 05/12.

Przebieg eventu

1. W okresie przesyłania treści Travelerzy uczestniczą w wydarzeniu zgodnie z instrukcjami zawartymi w części „Jak wziąć udział?”.

2. Po zakończeniu okresu przesyłania treści Paimon opublikuje listę zwycięzców nagród Narrator i Serendipity. Zgłoszenia do nagród Narratora zostaną opublikowane w tagu #mymomentwithGenshin.

3. Wszystkie nagrody zostaną automatycznie wysłane na skrzynkę zwycięzców do 05/12.

Co najlepsze, gracze nie potrzebują discorda, aby wziąć udział w evencie.

ZOBACZ – Duże kontrowersje wokół Genshin Impact. O co dokładnie chodzi z tagiem #BoycottGenshin?

Jak widać, miHoYo dba nie tylko o sposób spędzania czasu graczy, ale także o ich kreatywność. Wszelkiego rodzaju eventy i konkursy, które organizują twórcy, są z pewnością warte uwagi, dzięki czemu gra nikomu się nie nudzi.