w

Kolejne przecieki o rocznicy Genshin Impact. Możemy się spodziewać więcej Keqing i Lumine?

Nowości dotyczące zbliżającej się daty wydania Genshin Impact. Co nam to przyniesie?

Reklama

Popularna gra RPG powstała w 2020 roku i rozrosła się kilkukrotnie w ciągu kilku miesięcy. Osiągnęła niebagatelną liczbę ponad 40 milionów graczy w grudniu ubiegłego roku.

Po pół roku od ostatniej aktualizacji statystyk ta liczba z pewnością się zwiększyła. Zbliża się też ważna chwila dla GI – społeczność jest podekscytowana tym, co miHoYo ma do zaoferowania na pierwszą rocznicę swojego tytułu.

Keqing Story Quest i reprezentacja Lumine

Nowy przeciek od Genshin Report sugeruje, że Keqing będzie odgrywać pewną rolę podczas wydarzenia rocznicowego. Rola ta mimo wszystko nie będzie zbyt duża, jednak wiadomo również, że dostaniemy jej Story Quest. Jest to coś, na co fani długo czekali, biorąc pod uwagę fakt, że Keqing to jedna z postaci, która wyszła już w wersji 1.0.

Dodatkowo ten sam leaker wspomniał, że zaczynając od rocznicy, która wybija 28 września 2021 roku, Lumine i Aether będą przedstawiani jako główni bohaterowie historii w zbalansowany sposób, w przeciwieństwie do dotychczasowej wizji protagonistów w mediach – z Aetherem jako głównym bohaterem, a Lumine – czarnym charakterem.

Obie wieści to wspaniałe nowiny dla fanów Keqing i Lumine, które w końcu będą mogły dostać więcej uwagi od społeczności. Będzie to również dobra okazja, aby pokazać Lumine od innej strony niż zwykle.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Genshin Impact